FAQ
Na miejscu znajduje się budynek, w którym są toalety, prysznice oraz umywalki. Oprócz tego na czas Paradiso w okolicach zapewnione są dodatkowe prysznice oraz przenośne umywalki i toalety.
Tak. Przez cały czas trwania Paradiso na miejscu jest pielęgniarka oraz odpowiednie służby, które są w stanie udzielić Ci pomocy medycznej.
Jest to znak rozpoznawczy uczestnika. Taką opaskę rozdajemy uczestnikom zarejestrowanym, w dniu rozpoczęcia Paradiso. Uprawnia ona zarejestrowanych uczestników wydarzenia do odbierania posiłków i wchodzenia na pole namiotowe.
Paradiso to rekolekcje, każdy punkt programu jest przygotowywany z myślą o uczestnikach, dbając o ich rozwój duchowy oraz poszerzenie ich zainteresowań. Dlatego gorąco zachęcamy każdego uczestnika do uczestniczenia we wszystkich punktach programu.
JASNE - każde ręce się przydadzą. Jeśli chcesz pomóc jeszcze przed spotkaniem, to prześlemy Ci plakaty, ulotki i inne materiały promocyjne, żebyś mógł promować Paradiso w swojej okolicy. Jeśli natomiast chcesz pomóc w trakcie trwania rekolekcji, to powiemy ci w jaką pracę możesz się zaangażować jako wolontariusz. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość mailową na adres info@paradiso.org.pl
Paradiso jest to spotkanie dla osób przede wszystkim w wieku od 15 od 25 lat, ale każdy jest mile widziany.