Co to?

Paradiso  —  to znaczy „raj”!


Zainspirowani Światowymi Dniami Młodzieży, radością i entuzjazmem tego wydarzenia proponujemy podobne spotkanie dla młodych z całej Polski na Świętej Górze w Gostyniu.


Paradiso organizuje Archidiecezja Poznańska oraz księża filipini.


Zawsze radosny święty Filip Neri często powtarzał na ulicach szesnastowiecznego Rzymu "Preferisco il paradiso", co oznacza "Wolę niebo, wolę raj". 


Paradiso odbędzie się na początku wakacji od 2 do 6 lipca 2024 roku i obiecujemy, że ten czas będzie należeć do nas - Młodych.


Paradiso to czas dla Ciebie i twoich rówieśników z którymi spędzisz czas rozwijając swoje zainteresowania przez warsztaty, które możesz wybrać w momencie rejestracji, obejrzysz ciekawy film w kinie plenerowym zajadając pyszny popcorn, zabawisz się podczas koncertów i sprawdzisz się w Paradisowej Olimpiadzie.


Paradiso to odpowiedź na tęsknotę za wspólnotą, której nic i nikt nie zastąpi. Zapraszamy Cię do wspólnoty, którą ubogaci modlitwa, Eucharystia, ciekawe konferencje i świadectwa oraz wieczorne wielbienie z Chórem i Orkiestrą Jordan. Nie zabraknie dobrej muzyki w strefie chillout'u i pysznego jedzenia!


Jeśli przyjedziesz, będziesz spać na dobrze przygotowanym polu namiotowym (z prysznicami i ciepłą wodą).


Zajrzyj na nasz Facebook, Instagram, TikTok oraz Youtube!


Możesz zapisać się indywidualnie lub grupowo przez stronę internetową. Za te wszystkie atrakcje do końca maja zapłacisz przelewem 250zł, a od początku czerwca już 280zł - zatem nie zwlekaj!  


Do zobaczenia na Świętej Górze!